Óvodánk nyugodt, csöndes, zöldövezeti környezetben helyezkedik el. Tiszta levegőjű, szépséget és harmóniát árasztó környezetünk nagyban hozzájárul a kisgyermekek egészséges testi, lelki fejlődéséhez.

Tágas udvaraink (EU-s szabványnak megfelelő), tornatermünk és csoportszobáink jól felszereltek, gyermekközpontúak, a korszerű pedagógiai igényeknek megfelelőek, a változatos mozgásfejlesztést szolgálják, sokféle tevékenységre, játékra kínálnak lehetőséget. A csoportszobák berendezésénél nagy gondot fordítottunk a természetes anyagok felhasználására, hogy esztétikus és barátságos környezetet teremtsünk a gyermekek számára.
Felkészült, gyermekszerető óvodapedagógusok várják a gyermekeket. Fejlesztőpedagógus és logopédus segíti munkánkat.
Gyermekorvos és védőnő rendszeresen ellenőrzi a gyerekek egészségügyi állapotát.

Célunk: a gyermekek nyugodt, élmény gazdag, harmonikus fejlesztése változatos tevékenységek biztosításával. Minden tevékenységünk azt a célt szolgálja, hogy boldog, élmény gazdag óvodás évek után gyermekeink jól felkészülten, örömmel és kellő önbizalommal lépjenek iskolába.

Programjaink:

• egész napos angol foglalkozás, angolul beszélő óvónénikkel,
  • úszásoktatás,
  • néptánc,
  • zeneovi,
  • sószoba

Fakultatív programok:

• jégkorcsolya
  • sakk
  • balett
  • ju-do
  • lovaglás
  • foci
  • jazz balett
  • angol nyelvű gyerektorna

Feladatunknak tekintjük az egészséges életmód kialakítását.
Színház, állatkerti séták, kirándulások színesítik a mindennapokat. Nagy hangsúlyt fektetünk óvodánkban a hagyományok ápolására, ünnepélyekre, melyeket a szülőkkel együtt tartunk. Pl.: szüreti mulattság, mikulás, karácsony, farsang, húsvét, anyák napja, évzáró műsor.

Ünnepeink

Külön programok (ünnepekhez, alkalmakhoz kötődő eseti megszervezésű)

- kiállítások megtekintése
- bábszínház látogatás