Micimackó Magánbölcsőde

Nagy kerttel szegélyezett, esztétikusan kialakított bölcsödénkben, természetes anyagok felhasználásával berendezett, praktikus, formatervezett környezetbe várjuk a gyermekeket.

Magánbölcsődénkben gyermekközpontú nevelés folyik, családias, nyugodt, derűs hangulatú kellemes légkörben, ahol a gyermekek kiegyensúlyozottsága, egészséges testi és lelki fejlődésük biztosítása a vezető és munkatársai fő célkitűzése.

Bölcsödénkbe két helyszínen várjuk a gyerekeket – Wekerlén a Szemere köz 3. és Kispesten a Kisfaludy utca 56. szám alatt.

Az egészséges életmód kialakításának elengedhetetlen tényezői:

a mindennapos, változatos testedzés

a szellemi képességek és készségek fejlesztése hasznos és kreatív időtöltésekkel

a mentálhigiénia biztosítása

Bölcsődénk 20 hetes kortól 3 éves korig fogadja a gyerekeket.

A kisgyermekek bölcsődei élete lépésről-lépésre kezdődik el szülői beszokatással.
A beszoktatás utáni időszaktól reggel 6-tól este 17,30-ig vehetik igénybe a bölcsőde szolgáltatásait.

A gyermekek által készített festmények , versek, mondókák és énekek kíséretében mindig megtekinthetők a bölcsődei faliújságon, majd tanév végén minden szülő kézhez kapja saját csemetéjének egész éves munkáit egy dossziéba fűzve.

MICIMACKÓ MAGÁNÓVODA
1196 Budapest, Kisfaludy u. 69.
1196 Budapest, Kisfaludy u. 56.
1196 Budapest, Báthory u. 90/a.
MICIMACKÓ-KUCKÓJA MAGÁNÓVODA
1188 Budapest, Paula u. 9/b.
1182 Budapest, Dés u. 16.
MICIMACKÓ MAGÁNBÖLCSŐDE
1196 Budapest, Kisfaludy u. 56.
1196 Budapest, Szemere köz 3.

Covid-19 szabályozására vonatkozó információk